Balíčky

Balíček

Hlavní funkce

Měsíčně od

AnChoice Parking

Balíček využívaný při dočasném deaktivování balíčků Agent, Active nebo Operator. V ceně je zahrnutý hosting webové stránky s uvedením kontaktních údajů a vybraných zájezdů. V ceně je rovněž e-mailová schránka. Balíček volí ti, kteří dočasně utlumují podnikání, avšak plánují opětovný návrat na trh. Jejich klienti tak uvidí hezkou webovou prezentaci a kontakt na svou oblíbenou cestovku. Přechod na standardní balíčky a plnou funkčnost AnChoice je následně minutovou záležitostí. Nevyčerpané měsíce budou zohledněny ve fakturaci nového balíčku.

150 Kč

AnChoice Agent

Optimální webová prezentace pro moderní cestovní agentury. Nabízí možnost odesílání newsletteru, zobrazení PROMO nabídky, informačních polí včetně vlastních a změnu hlavního banneru. Multiuživatelský režim. Nová administrace včetně klientských účtů, kufru a úkolovníku. Navíc možnost volby CK, jejichž zájezdy bude Vaše nabídka obsahovat. Možnost přesměrování Vaší domény a použití systému AnChoice jako prezentace Vaší společnosti.Možnost evidence plateb klientů, plateb za zájezdy a fakturace provizí. Sekce SEO pro možnost lepšího vyhledávání na internetu.

850 Kč

AnChoice Active

Profesionální webová prezentace pro moderní cestovní agentury a kanceláře. Kromě již zmíněných funkcí máte s balíčkem AnChoice Active navíc možnost výběru lokalit, výběru hotelů, můžete si zvolit preferované zájezdy, které chcete upřednostnit na svých stránkách pro klienty, můžete zviditelnit zájezdy i pomocí reklamního prostoru, tzv. TOP 6. Možnost exportu vlastních zájezdů ve formátu XML.

1 650 Kč

AnChoice Operator

Nabízí komplexní využití všech funkcí systému za jednotný poplatek. Tento největší balíček je vhodný pro větší cestovní agentury nebo pro cestovní kanceláře, které ocení jednoduchou a rychlou správu webu a to, že už nemusí platit nic navíc za hosting, webmastery apod. Vše je možné zpracovat za jednotný poplatek v rámci balíčku Operator.

3 000 Kč