50 CK ONLINE S MOŽNOSTÍ PŘÍMÉ REZERVACE V SYSTÉMU ANCHOICE

50 CK ONLINE S MOŽNOSTÍ PŘÍMÉ REZERVACE V SYSTÉMU ANCHOICE

Děkujeme za Vaši návštěvu na veletrhu Holiday World. Velmi nás potěšil Váš zájem o systém AnChoice a chystané novinky pro rok 2012. O všem Vás budeme pravidelně informovat.

Zároveň se omlouváme všem zájemcům, kteří byli přihlášeni na prezentaci našeho systému a nemohli najít konferenční salonek. Vzhledem k organizačním zmatkům ze strany pořadatele a špatnému označení salonku nás velmi mrzí, že jsme Vás nemohli přivítat na prezentaci. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vás osobně navštívíme a představíme Vám systém AnChoice včetně chystaných novinek.

Netváříme se ONLINE, jsme opravdový ONLINE.

Stále pracujeme na rozšíření naší nabídky. Tento týden jsme pro Vás přidali do databáze AnChoice další 2 nové cestovní kanceláře v režimu ONLINE

CK Fantasy Travel, s.r.o.
Cestovní kancelář Fantasy Travel se specializuje především na letecké zájezdy do oblasti Středozemního moře, Rudého moře a Indického oceánu. Kromě klasických pobytů na pláži Vám Fantasy Travel přináší i lodní plavby a poznávací zájezdy. Tato CK má bohaté zkušenosti také s přípravou zájezdů na míru pro firmy a skupiny, golfisty, sportovce i klienty, kteří chtějí prožít dovolenou jinak. Pro snoubence rádi zajistí svatební obřady a oslavy ve všech námi nabízených destinacích.

You Travel, s.r.o.
Cestovní kancelář You Travel je novou cestovní kanceláří, specializovanou na letecké pobytové zájezdy do Tuniska, které patří k jedné z nejoblíbenějších turistických destinací ve Středomoří. Nabízí široký výběr hotelů se špičkovými službami pro každého zákazníka – od rodin s dětmi přes mladé cestovatele až po seniory. Každý si vybere to, co mu nejlépe vyhovuje. Cestovní kancelář je i vlastníkem luxusního hotelového resortu v oblíbeném tuniském letovisku Hammamet.

13. Únor 2012
nové funkce veletrhy