Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_eoj2tjnsln3dnsjljnbi9nkvv0, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in /data/www.anchoice.cz/kirby/toolkit/lib/s.php on line 118
AnChoice - systém pro cestovní agentury a kanceláře | EXIM TOURS ONLINE V SYSTÉMU ANCHOICE

EXIM TOURS ONLINE V SYSTÉMU ANCHOICE

EXIM TOURS ONLINE V SYSTÉMU ANCHOICE

Systém AnChoice neustále pracuje na rozšiření databáze zájezdů a na ONLINE propojení jednotlivých cestovních kanceláří tak, abyste mohli z jednoho místa přímo generovat rezervační čísla a cestovní smlouvy.

Jako jediná společnost na trhu v současné chvíli nabízíme možnost přímého ONLINE bookingu z našeho systému u CK EXIM TOURS, a.s.
Neváhejte a začněte rezervovat přímo z jednoho místa a šetřete tak svůj čas i peníze!
V případě zájmu o předvedení systému nás neváhejte kontaktovat, rádi si s Vámi domluvíme schůzku a ukážeme Vám, jak jednoduchá je práce se systémem AnChoice.
I nadále pracujeme na přidávání dalších cestovních kanceláří do databáze, aby nabídka pro Vás byla co nejširší, budeme Vás průběžně informovat.
Systém AnChoice je komplexním řešením. Naším cílem je nabídnout Vám kompletní služby od možnosti vytvoření moderní webové prezentace, přes ONLINE prodeje až po celou řadu doplňkových služeb. Nepřijdete o žádnou z Vašich dosavadních výhod u touroperátorů (např. vyšší provize, obratové slevy apod.). I nadále se zachová stávající smluvní vztah.
V případě zájmu o předvedení systému nás neváhejte kontaktovat, rádi si s Vámi domluvíme schůzku a ukážeme Vám, jak jednoduchá je práce se systémem AnChoice.
Vstupte s námi do 21. století za méně než 100Kč měsíčně!
Vyberte si z naší nabídky. Samozřejmostí je individuální přístup s možností úprav dle požadavků klienta.

25. Červen 2012
nové funkce

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_eoj2tjnsln3dnsjljnbi9nkvv0, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0