Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_kktfts43gn52ilv7dhfskd6u11, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in /data/www.anchoice.cz/kirby/toolkit/lib/s.php on line 118
AnChoice - systém pro cestovní agentury a kanceláře | Newsletter č.2

Newsletter č.2

Newsletter č.2

AnChoice CZ s.r.o. přichází na trh cestovního ruchu s revoluční nabídkou!

AnChoice CZ s.r.o. přichází na trh s dlouho očekávanou novinkou určenou všem cestovním agenturám i cestovním kancelářím. Tento inovativní systém Vám nabízí účinný nástroj pro zefektivnění Vaší práce.

Systém AnChoice šetří čas a peníze Vám i Vašim klientům! V současné době nabízíme více než dvě desítky českých touroperátorů s možností přímé ONLINE rezervace. Na propojení s téměř všemi ostatními touroperátory, kteří disponují ONLINE rezervacemi se usilovně pracuje a denně jsou do systému přidáváni.

V minulém týdnu jsme pro Vás do systému přidali další 4 kvalitní a prověřené touroperátory a to:

CK Blue Bell, s.r.o.
Cestovní kancelář Blue BELL se specializuje na dovolenou v Bulharsku. Kromě letních a zimních zájezdů do Bulharska nabízí i dovolenou ve Španělsku nebo na Kypru.

CK Mayer&Crocus, s.r.o.
Cestovní kancelář Mayer a Crocus působí na trhu cestovního ruch již od roku 1991 a je specialista na poznávací zájezdy.

CK Monatour, a.s.
S cestovní kanceláří Monatour můžete trávit dovolenou již 20. sezonu. Vydejte se do Španělska, Řecka nebo Itálie za sluncem i poznáním.

CK Shenko´s, s.r.o.
Cestovní kancelář SHENKO´S si za 10 let své působnosti vybudovala nepřehlédnutelné místo mezi českými CK. Nabízí pobytové i poznávací zájezdy nejen do Řecka, ale i do celého světa včetně exotických destincí.

Systém Anchoice je komplexním řešením. Už nebudete muset pátrat napříč různými rezervačními systémy a následně ověřovat dostupnost zájezdu. U nás získáte nejen bohatou nabídku zájezdů od kvalitních a prověřených tour operátorů, ale i možnost snadno vyhledat, zarezervovat a prodat zájezd ONLINE z jednoho místa bez zdlouhavých procedur. Nepřijdete o žádnou z Vašich dosavadních výhod u tour operátorů (např. vyšší provize, obratové slevy apod.). I nadále se zachová stávající smluvní vztah.

Naším cílem je nabídnout Vám kompletní služby od možnosti vytvoření moderní webové prezenatce, přes ONLINE prodeje až po celou řadu doplňkových služeb:

  • komplexní systém pro správu vašeho webu a emailových schránek
  • automatické aktualizace nabídek
  • přehledné vyhledávání z celkové nabídky a s použitím vyhledávacích kritérií
  • přehledná správa rezervací, objednávek, databáze klientů
  • ŽÁDNÁ NUTNOST INSTALACE SOFTWARE do Vašeho počítače
  • optimalizace (SEO) pro rychlejší vyhledávání Vašich stránek
  • kalkulace ceny zájezdu
  • bohatá fotogalerie
  • PDF výstupy pro Vaše klienty i ve formátu do výlohy
  • nespočet dalších užitečných funkcí, které Vám výrazně zjednoduší Vaši práci.

Není na co čekat! Letní sezona je v plném proudu, šetřte svůj čas i náklady se systémem AnChoice CZ za méně než 100 Kč za měsíc!

Pokud chcete vyzkoušet, jak funguje AnChoice funguje nebo jaká by mohla být Vaše nová webové prezentace, dejte nám vědět. Rádi pro Vás připravíme nabídku na míru.

Vstupte s námi do 21. století za méně než 100 Kč měsíčně!
Vyberte si z naší nabídky. Samozřejmostí je individuální přístup s možností úprav dle požadavků klienta.

26. Květen 2011
nové CK nová verze akce

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_kktfts43gn52ilv7dhfskd6u11, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0