Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_gspeoo72lguqt3jf8a949skn92, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in /data/www.anchoice.cz/kirby/toolkit/lib/s.php on line 118
AnChoice - systém pro cestovní agentury a kanceláře | Newsletter č.3

Newsletter č.3

Newsletter č.3

Systém AnChoice šetří čas a peníze Vám i Vašim klientům! V současné době nabízíme více než dvě desítky českých touroperátorů s možností přímé ONLINE rezervace. Na propojení s téměř všemi ostatními touroperátory, kteří disponují ONLINE rezervacemi se usilovně pracuje a denně jsou do systému přidáváni.

DEMO VERZE ZDARMA
Minulý týden jsme pro Vás spustili demoverzi, ve které si můžete vyzkoušet jednotlivé funkce a ověřit si, že ovládání systému je opravdu velmi jednoduché a intuitivní.
Pokud máte zájem nahlédnout do systému, neváhejte nás kontaktovat. Pošleme Vám přístupové údaje pro práci s demoverzí.

NOVÉ CK V DATABÁZI
Během minulého týdne jsme pro Vás také přidali do databáze další 3 cestovní kanceláře:

CK CLARA
S CK Clara můžete již 14. sezonu cestovat v létě i v zimě a to do oblíbených destinací jako je Itálie, Chorvatsko, Rakousko, Francie a mnoha dalších.

CK REDGREENTOURS
Novinkou v nabídce tohoto touroperátora je dovolená na Severním Kypru. Samozřejmostí jsou pobyty na Turecké riviéře, Srí Lance, Zanzibaru, v Dubaii a dalších atraktivních destinacích.

CK SOLEADA
Tento touroperátor je specialistou na poznávací zájezdy do Latinské Ameriky již od roku 2004.

Připravujeme pro Vás velkou novinku! Již brzy Vás budeme informovat o výrazném obohacení nabídky systému AnChoice! Zůstaňte nadále s námi a budete mít informace z první ruky.
Systém AnChoice je komplexním řešením. Naším cílem je nabídnout Vám kompletní služby od možnosti vytvoření moderní webové prezentace, přes ONLINE prodeje až po celou řadu doplňkových služeb. Nepřijdete o žádnou z Vašich dosavadních výhod u tour operátorů (např. vyšší provize, obratové slevy apod.). I nadále se zachová stávající smluvní vztah.
Není na co čekat! Letní sezona je v plném proudu, šetřete svůj čas i náklady se systémem AnChoice za méně než 100 Kč za měsíc!
Pokud chcete vyzkoušet, jak funguje AnChoice funguje nebo jaká by mohla být Vaše nová webové prezentace, dejte nám vědět. Rádi pro Vás připravíme nabídku na míru.

Vstupte s námi do 21. století za méně než 100 Kč měsíčně!
Vyberte si z naší nabídky. Samozřejmostí je individuální přístup s možností úprav dle požadavků klienta.

08. Červen 2011
nové CK

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_gspeoo72lguqt3jf8a949skn92, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0