Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_cpi9c8rf3r3lvelq9n1e2icbv7, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in /data/www.anchoice.cz/kirby/toolkit/lib/s.php on line 118
AnChoice - systém pro cestovní agentury a kanceláře | Newsletter č.7

Newsletter č.7

Newsletter č.7

!!!POPLATKOVÉ PRÁZDNINY aneb AnChoice MINI na prázdniny!!!

Využijte naší letní nabídky a objednejte si systém AnChoice na 2 měsíce zdarma! Všem novým uživatelům nabízíme speciální prázdninovou akci, kdy v období 1.7.2011 - 31.8.2011 mohou používat balíček AnChoice Mini zdarma!
Využijte tak naší skvělé nabídky a pracujte se systémem, který nabízí skutečné ONLINE propojení. Z jednoho místa můžete zájezd nejen vyhledat, ale i zarezervovat a dokonce i vygenerovat smlouvu. Tak proč si nezjednodušit práci a nešetřit čas a peníze?

Netváříme se ONLINE, jsme opravdový ONLINE.

NOVÉ CK V DATABÁZI
Během minulého týdne jsme pro Vás přidali do databáze 5 dalších cestovních kanceláří:

CK Intertrans, s.r.o.
Cestovní kancelář pořádá zájezdy pro celou rodinu. Pobytové, poznávací, zájezdy za zábavou, za sportem, zájezdy s dětmi do mnoha destinací po celém světě.

CK Morabeza Tour, s.r.o.
Česká cestovní kancelář, specialista na Kapverdské ostrovy, Madeiru a Portugalsko. Zajišťuje individuální dovolenou na míru pro jednotlivce a incentivní zájezdy pro firmy.

CK Rekrea, s.r.o.
DCK Rekrea se zaměřujeme na pobyty v České a Slovenské republice. Během celého roku pořádá dovolené u vody, na horách, v lázních a kempech. Zařídí ubytování v chatkách, chatách, chalupách, kempech, penzionech, rekreačních zařízení a hotelech. Jako jedna z mála se DCK Rekrea Ostrava zaměřuje také na lázeňské a seniorské pobyty.

CK Tezis, s.r.o.
Vydejte se s CK Tezis na dovolenou do Egypta. Užijte si luxus, který nabízí tato destinace v některém z mnoha hotelů od této CK.

CK Zlíntour Trips, s.r.o.
Tato cestovní kancelář pořádá autobusové a letecké zájezdy i pobyty na vlastní dopravu do Itálie, Chorvatska, Bulharska, Řecka, Rakouska, tuzemské pobyty a pobyty na Slovensku a v dalších státech Evropy, poznávací zájezdy. V zimě organizují lyžařské pobyty ve všech údolích Itálie, Rakouska a Francie.

I nadále pracujeme na přidávání dalších cestovních kanceláří do databáze, aby nabídka pro Vás byla co nejširší.

Letní soutěž s přáteli na FACEBOOKU
Vítězem soutěže o balíček dle svého přání se stala CA Lucas Tour, která tak získává balíček dle svého přání zcela zdarma!*
Výherci gratulujeme. Ostatní se mohou těšit na další soutěže o zajímavé ceny.

Systém AnChoice je komplexním řešením. Naším cílem je nabídnout Vám kompletní služby od možnosti vytvoření moderní webové prezentace, přes ONLINE prodeje až po celou řadu doplňkových služeb. Nepřijdete o žádnou z Vašich dosavadních výhod u tour operátorů (např. vyšší provize, obratové slevy apod.). I nadále se zachová stávající smluvní vztah.
Není na co čekat! Letní sezona je v plném proudu, šetřte svůj čas i náklady se systémem AnChoice CZ za méně než 100 Kč za měsíc!

Pokud chcete vyzkoušet, jak AnChoice funguje nebo jaká by mohla být Vaše nová webová prezentace, dejte nám vědět. Rádi pro Vás připravíme nabídku na míru.
Vstupte s námi do 21. století za méně než 100 Kč měsíčně!
Vyberte si z naší nabídky. Samozřejmostí je individuální přístup s možností úprav dle požadavků klienta

14. Červenec 2011
akce nové CK

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_cpi9c8rf3r3lvelq9n1e2icbv7, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0