Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_rf9d02ji78msqqamm1v9l4gdn4, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in /data/www.anchoice.cz/kirby/toolkit/lib/s.php on line 118
AnChoice - systém pro cestovní agentury a kanceláře | Novinky v systému AnChoice - nové CK v databázi

Novinky v systému AnChoice - nové CK v databázi

Novinky v systému AnChoice - nové CK v databázi

Stále pracujeme na rozšíření naší nabídky. Tento týden jsme pro Vás přidali do databáze AnChoice další 4 nové cestovní kanceláře:

*CK FEDE, s.r.o.**
Cestovní kancelář Fede s.r.o. byla založena v roce 1995. Během několika let vytvořili své vlastní produkty a začali se specializovat na lyžování v Dolomitech a na letecké pobyty nejkrásnějších ostrovů Itálie. Za posledních 5 let dosáhla CK Fede vynikajících výsledků a řadí se tak mezi přední cestovní kanceláře, nabízející lyžování v Itálii a letecké zájezdy na italské ostrovy. To vše díky výbornému pracovnímu týmu, který poskytuje klientům služby v té nejlepší kvalitě a za rozumné ceny.

CK Firo Tour SK, s.r.o.
Cestovní kancelář Firo tour SK oslavila v loňském roce 10. výročí působení na slovenském trhu. V létě můžete strávit svou dovolenou v oblíbených destinacích jako je Řecko, Turecko, Portugalsko nebo Španělsko. Nechybí tradiční destinace jako Chorvatsko a Itálie. Pro zimní období nabízí Firo tour lyžování v Alpách nebo cesty za exotikou. Vydat se můžete i na oblíbené poznávací zájezdy nebo eurovíkendy. Nabídka je široká.

CK I-travel, s.r.o.
Cestovní kancelář I-Travel se specializuje na dovolenou v Egyptě a Turecku. V Egyptě nabízí známé destinace Hurghadu, Sharm el Sheikh a Marsa Alam. V Turecku svou nabídky zacílili na Tureckou riviéru a oblíbená letoviska mezi ně patří Alanya, Belek, Side a další.

CK Quality Tours, s.r.o.
Cestovní kancelář byla založena v roce 1999. Dříve se specializovala na zajištění služeb pro zahraniční klientelu v ČR a v okolních zemích. V roce 2010 byla vybrána španělskou vládou jako zástupce a organizátor finančně dotovaných zájezdů pro občany 55+ v rámci programu Europe Senior Tourism. V současné době je jedinou cestovní kanceláří v ČR zaměřující se na organizovaní zájezdů pro seniory starší 55ti let. Quality Tours nabízí dotované zájezdy na Kypr, do Španělska, Itálie a na Madeiru.

V případě zájmu o provizní prodej některé z uvedených cestovních kanceláří neváhejte je kontaktovat:

10. Leden 2012
nové CK

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_rf9d02ji78msqqamm1v9l4gdn4, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0