Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_gddmdredmj13raonq1vij51j01, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in /data/www.anchoice.cz/kirby/toolkit/lib/s.php on line 118
AnChoice - systém pro cestovní agentury a kanceláře | ONLINE Azur Reizen a Maxi Reisen CZ a slovenská CK Maxi Reisen

ONLINE Azur Reizen a Maxi Reisen CZ a slovenská CK Maxi Reisen

ONLINE Azur Reizen a Maxi Reisen CZ a slovenská CK Maxi Reisen

Navštívíte veletrh cestovního ruchu MADI? Zastavte se u našeho stánku, rádi Vám systém představíme!
Zveme Vás současně i na prezentaci systému AnChoice, která proběhne 3.11. od 12:00 v rámci veletrhu MADI. Budeme pro Vás mít zajímavé informace, výborné občerstvení a soutěž o zájezd a další hodnotné ceny.

Netváříme se ONLINE, jsme opravdový ONLINE.

3 nové CK ONLINE

CK Azur Reizen, s.r.o. ONLINE!
CK Azur Reizen je zavedená cestovní kancelář, která letos zajišťuje dovolenou pro své klienty již 14. sezonu. CK je specialistou na pobyty v Tunisku a jako jediná na českém trhu nabízí dovolenou v Tabarce. Mezi další oblíbené destinace patří tuniský ostrov Djerba, Egypt, Turecko, Řecko a Spojené arabské emiráty.

CK Maxi Reisen, s.r.o. CZ ONLINE!
CK Maxi Reisen se rozhodla jít cestou pouze internetového prodeje, takže nemá vlastní kamenné obchody. Díky tomu dokáže nabídnout své zájezdy za velmi příznivé ceny. Nabízí pobytové zájezdy do Tuniska, na Djerbu, do Turecka, Egypta a na Krétu, kde mají nasmlouvány hotely vynikající kvality za výbornou cenu.

CK Maxi Reisen, s.r.o. SK ONLINE!
CK Maxi Reisen SK je slovenskou obdobou výše zmíněné CK Maxi Reisen. Opět se jedná o nízkonákladovou CK, která nemá kamenné pobočky. Při výběru hotelů věnuje pozornost především poměru kvality a ceny. Cestovat s touto CK můžete také hlavně do Tuniska a to do letovisek Hammamet, Nabuel, Sousse, Port El Kantaoui, Monastir nebo Mahdia. Létá se z Bratislavy přímými spoji na letiště v Tabarce a v Tunisu.

I nadále pracujeme na přidávání dalších cestovních kanceláří do databáze, aby nabídka pro Vás byla co nejširší.

Systém AnChoice je komplexním řešením. Naším cílem je nabídnout Vám kompletní služby od možnosti vytvoření moderní webové prezentace, přes ONLINE prodeje až po celou řadu doplňkových služeb. Nepřijdete o žádnou z Vašich dosavadních výhod u tour operátorů (např. vyšší provize, obratové slevy apod.). I nadále se zachová stávající smluvní vztah.

Pokud chcete vyzkoušet, jak AnChoice funguje nebo jaká by mohla být Vaše nová webová prezentace, dejte nám vědět. Rádi pro Vás připravíme nabídku na míru.
Vstupte s námi do 21. století za méně než 100 Kč měsíčně!
Vyberte si z naší nabídky. Samozřejmostí je individuální přístup s možností úprav dle požadavků klienta.

20. Říjen 2011
nové CK veletrhy

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_gddmdredmj13raonq1vij51j01, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0