Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_dfiedl6srbch3fv4oc8ojttgo4, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in /data/www.anchoice.cz/kirby/toolkit/lib/s.php on line 118
AnChoice - systém pro cestovní agentury a kanceláře | ONLINE CK Horizon a Horizon SK a další rozšíření nabídky zájezdů

ONLINE CK Horizon a Horizon SK a další rozšíření nabídky zájezdů

ONLINE CK Horizon a Horizon SK a další rozšíření nabídky zájezdů

Během uplynulého týdne jsme rozšířili databázi AnChoice o další zajímavé nabídky českých a slovenských touroperátorů. Přidali jsme 2 nové CK ONLINE s možností přímé rezervace a další 4 v režimu offline s poptávkovým formulářem.

CK Horizon Travel, s.r.o. ONLINE!
Cestovní kancelář Horizon Travel byla založena v roce 1998. Od počátku roku 1999 začali jejím prostřednictvím cestovat do Tuniska první klienti. Nyní vstupuje CK do 13. sezóny své úspěšné existence. Díky zkušenostem a kvalitním zahraničním partnerům pro své klienty vybírají ta nejvhodnější ubytovací zařízení v nejznámějších letoviscích v Tunisku a Egyptě.

CK Horizon Travel BTS ONLINE!
O rok dříve než pražský Horizon Travel byla tato kancelář otevřena i v Bratislavě. Můžeme tedy stejné služby nabídnout také všem klientům ze Slovenska.

CK Arcadia Air, s.r.o.
Specializovaná cestovní kancelář na exotické zájezdy. Nabízí zájezdy do exotické přírody v Africe, Asii, severní, střední a jižní Americe, Austrálii. Organizuje privátní programy a Safari s vlastním průvodcem CK. V nabídce mají pouze programy, které sami znají a mohou je doporučit. Spolupracují se zkušenými průvodci znalými příslušné země. Arcadia Air poskytuje kompletní servis s garancí24 hodinového servisu během zájezdů. Působí v ČR, Maďarsku a na Slovensku

CK Kontakt, s.r.o.
Cestovní kancelář Kontakt má své sídlo a kancelář v Rakovníku, byla založena v roce 1992 a působí na českém trhu tedy již 19. sezónu. Je členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA). Hlavní specializací je dovolená v Alpách a Dolomitech, tzn. v zimní sezóně nabízí a organizuje lyžování a snowboarding v Itálii, v Rakousku a ve Švýcarsku, během letní sezóny doporučuje a nabízí aktivní dovolenou v Alpách. V bohaté nabídce si můžete dále vybrat např. relaxační a wellness lázeňské pobyty v Maďarsku, pobyty u moře v Itálii a v Chorvatsku nebo vysokohorskou turistiku v Alpách.

CK Kudrna, s.r.o.
Klub cestovatelů a romantiků vznikl v roce 1979, zájezdy pořádá CK Kudrna již 19. sezónu. Během zájezdu se o vás stará tým zkušených a školených průvodců a kuchařů. Kolektiv CK Kudrna jsou specialisté na Albánii, Rumunsko, Rusko, Kelty, povedené taškařice, netradiční nápady a muzikantské akce. Cyklistické zájezdy zajišťují přívěsy šetrnými k vašim bicyklům. K zájezdům si nic nemusíte doplácet – vše, co byste mohli na dovolené potřebovat, je do ceny již započteno.

CK Slantour, s.r.o.
Již od svého založení v roce 1990 se CK SLAN tour věnuje organizaci poznávacích zájezdů. Každoročně si můžete vybrat z více než 80 programů autokarových i leteckých zájezdů nejen po Evropě, ale také do Afriky, Asie či Ameriky. V klasické dovolenkové nabídce se SLAN tour zaměřuje zejména na cenově dostupné zájezdy do oblasti Středozemního moře, zejména pak na Španělsko, Chorvatsko, Itálii a Francii. Většina zájezdů je nabízena s autokarovou nebo vlastní dopravou, nechybí však ani zájezdy letecké. V nabídce nechybí ani pobyty v Alpách, především ve francouzských Savojských Alpách, dále pak v Rakousku a v italských Dolomitech. Nabídku Savojských Alp pak doplňují lyžařské pobyty v Rakousku a v Itálii.

I nadále pracujeme na přidávání dalších cestovních kanceláří do databáze, aby nabídka pro Vás byla co nejširší. Pokud víte o cestovní kanceláři, která v naší databázi zatím chybí, napište nám. Rádi ji pro Vás zpravujeme a přidáme do systému.

Systém AnChoice je komplexním řešením. Naším cílem je nabídnout Vám kompletní služby od možnosti vytvoření moderní webové prezentace, přes ONLINE prodeje až po celou řadu doplňkových služeb. Nepřijdete o žádnou z Vašich dosavadních výhod u tour operátorů (např. vyšší provize, obratové slevy apod.). I nadále se zachová stávající smluvní vztah.

Pokud chcete vyzkoušet, jak AnChoice funguje nebo jaká by mohla být Vaše nová webová prezentace, dejte nám vědět. Rádi pro Vás připravíme nabídku na míru.
Vstupte s námi do 21. století za méně než 100 Kč měsíčně!
Vyberte si z naší nabídky. Samozřejmostí je individuální přístup s možností úprav dle požadavků klienta.

15. Listopad 2011
nové CK

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_dfiedl6srbch3fv4oc8ojttgo4, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0