Přidání nových CK do databáze AnChoice

Přidání nových CK do databáze AnChoice

Nově jsme do databáze tento týden přidali další 3 cestovní kanceláře:

CK Italiamia s.r.o.
Italsko-česká cestovní kancelář Italiamia se zabývá prodejem letních pobytů u moře. Specialitou je pronájem apartmánů, vilek a mobilních domů v Itálii, nejširší nabídku kapacit najdete v přímořských oblastech severní části Itálie, zejména ve známém a oblíbeném přímořském letovisku Lignano Sabbiadoro. Vzhledem k výborné znalosti této lokality Vám dokáží poradit s výběrem jakéhokoliv ubytovacího zařízení a dalších služeb s tím spojených.
V případě zájmu o spolupráci kontaktujte prosím paní Danielu Tolárkovou, tel. +420 220 910 154 email info@italiamia.cz

CK Ulysses T.R.U.S.T, Prague spol. s r.o.
Cestovní kancelář ULYSSES T.R.U.S.T. PRAGUE, spol. s r.o. byla založena 9.9.1993 se specializací na oblast Středomoří, převážně na Tunisko. Od data založení působí v cestovním ruchu pro tuto oblast jako touroperátor s důrazem kladeným na kvalitu poskytovaných služeb. Již jednadvacátým rokem předkládá širokou škálu možností s nabídkou pobytových a poznávacích zájezdů pro strávení dovolené. Cestovní kancelář se specializuje nejen na tzv. klasický „pultový“ prodej pobytových a poznávacích zájezdů, ale i na firemní incentivní pobyty a kongresovou turistiku pro firmy či podniky „ušité“ přímo na míru spolu s programy, které nadchnou jakoukoliv zájmovou skupinu.
V případě zájmu o spolupráci kontaktujte prosím pana Petra Míku, tel. +420 224 225 431 email product@ckulysses.cz

CK Radynacesty.cz, s.r.o.
Cestovní kancelář Radynacestu.cz se specializuje na poznávací zájezdy a eurovíkendy s průvodcem. Největší nabídka je u leteckých zájezdů do Paříže, Londýna a Říma, kde termíny odletů jsou každý týden. Hlavní důraz je kladen na kvalitního průvodce, který cestuje s klienty od odletu do návratu. Cestuje se v malých skupinách do 20 sob. Do těchto měst si klienti mohou vybrat i z různých tematicky zaměřených programů. Ceny jsou nízké a konečná cena u většiny leteckých eurovíkendů nepřesahuje 10000 Kč. Další destinace jsou např. Florencie, Dublin, Nice. Radynacestu.cz pořádá také autobusové zájezdy do oblíbených evropských destinací a známých regionů, např. Provence nebo Normandie ve Francii.
V případě zájmu o spolupráci kontaktujte prosím pana Martina Šimka, tel. +420 608 411 165, email rezervace@radynacestu.cz

08. Leden 2013
nové CK