Rozšíření databáze AnChoice

Rozšíření databáze AnChoice

I tento týden jsme dokončili propojení u dalších 3 cestovních kanceláří. Nově můžete využívat možnost přímých ONLINE rezervací:

  • CK CAMPANA TOUR, s.r.o. - ONLINE!
  • CK QUALITY TOURS, s.r.o. - ONLINE!
  • CK SARDEGNA TRAVEL, s.r.o. - ONLINE!

Systém AnChoice tak v současné chvíli jako jediný na trhu nabízí možnost přímých ONLINE rezervací u více než 55 českých cestovních kanceláří!
V databázi najdete dále i nabídku dalších 89 touroperátorů s poptávkovým formulářem. Do databáze jsme v minulém týdnu přidali další 2 cestovní kanceláře:

CK Charis Tour, s.r.o.
CK Charis tour nabízí letecké pobytové zájezdy do Řecka a na jeho ostrovy z Ostravy-Mošnova již 21 let. V nabídce najdete 8 až 15-ti denní pobyty. Studia, apartmány, hotely. Destinace: Kréta, Kos, Rhodos, Lesbos, Stavros, Santorini, Ios. Nabízí slevy pro dospělé i děti ( až do 18-ti let).
V případě zájmu o spolupráci kontaktujte prosím paní Karin Marcovou, tel. +420 596 751 765 email charis@charis.cz

CK Juhász, a.s.
CK Juhász je na trhu již od roku 1990. Specializuje se na Bulharsko (i autobusem) a Turecko s odlety z celé ČR na 7, 10, 11 a 14 nocí. Již od počátku organizuje poznávací zájezdy, turistiku a cykloturistiku. Nabízí také lyžařské zájezdy do Itálie, Rakouska, Švýcarska a Francie nejen vlastní dopravou, ale také autobusem.
V případě zájmu o spolupráci kontaktujte prosím pana Pavla Juhásze, tel. +420 596 514 545, email juhasz@juhasz.cz

24. Duben 2012
nové funkce nové CK