Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_m23gf5nfsaeonjs7btdvthpj12, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in /data/www.anchoice.cz/kirby/toolkit/lib/s.php on line 118
AnChoice - systém pro cestovní agentury a kanceláře | Rozšíření nabídky zájezdů o 5 cestovních kanceláří

Rozšíření nabídky zájezdů o 5 cestovních kanceláří

Rozšíření nabídky zájezdů o 5 cestovních kanceláří

Stále pracujeme na rozšíření naší nabídky. Tento týden jsme pro Vás přidali do databáze AnChoice 5 nových cestovních kanceláří:

CK Karma Tours, s.r.o.
CK Karma Tours s.r.o. byla založena začátkem roku 2008, kdy navázala na předchozí podnikání svého majitele, pana Eliase Alberta Michae, který se věnuje cestovnímu ruchu již od roku 1986. Silné mezinárodní zázemí dává jedinečnou příležitost poskytnout kvalitní dovolenou za výjimečné ceny. Do sezóny 2012 vstupuje Karma Tours s.r.o. s rozšířenou nabídkou zájezdů, propracovaným proklientsky orientovaným servisem, moderními technologiemi a novým rezervačním systémem. Horkou novinkou jsou poznávací zájezdy do exotické Latinské Ameriky, Asie i Afriky.

101 Zemek, s.r.o.
CK 101 Zemek je cestovní kanceláří založenou v roce 1992. Svým klientům předkládá rozsáhlou nabídku pobytových míst chorvatského Jadranu pro rok 2012. Celková nabídka zahrnuje cca 130 míst a to na celém chorvatském pobřeží včetně ostrovů od Savudrije (Umagu) po Dubrovník. Klienti mají nyní velkou možnost výběru z cca 500 ubytovacích kapacit jednoho z největších touroperátorů na JADRAN. Pro méně náročné připravila CK nabídku jedno a dvouhvězdičkových hotelů a rodinných penzionů. Pro náročnější klienty nabízí tří i čtyřhvězdičkové hotely a nové destinace v luxusním vybavení včetně oblíbených “All-inclusive”.

AVE Zdenka, s.r.o.
Cestovní kancelář AVE Zdenka se zabývá prodejem ubytování a zájezdů v Chorvatsku na Šibenické a Makarské riviéře a ostrově Brač. Pořádá pobyty na 7 nebo 10 nocí, po dohodě zajistí i atypické pobyty dle požadavků zákazníka, ale minimálně na 7 nocí. Tento touroperátor je na českém trhu již od roku 1990.

Globaltour, s.r.o.
Cestovní kancelář Globaltour zajisťuje komplexní služby spojené s cestováním. Ve své nabídce má pobytové a poznávací zájezdy i letecké eurovíkendy do oblíbených destinací jako je Itálie, Maďarsko, Rakousko a Turecko. Nabízí také zajištění letenek, trajektů, zahraničních cestovních známek a další služby.

CK Ing. Markéta Borisová
Cestovní kancelář Markéta pořádá zájezdy do téměř všech evropských zemí – především se specializuje na objevování krás Chorvatska, Švýcarska, Itálie a Slovenska. Jedná se o zájezdy pobytové, poznávací, lyžařské a lázeňské. Nabídka je určena jak rodinám, tak i školám a kolektivům, kterým připravují zájezdy individuálně dle poptávky. V oboru cestovního ruchu působí CK již 12. rokem a jako rodinná firma s tradicí již od roku 1991.

05. Březen 2012
nové CK

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_m23gf5nfsaeonjs7btdvthpj12, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0