Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_t04egfmjg0ktauq5p73mgieu12, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in /data/www.anchoice.cz/kirby/toolkit/lib/s.php on line 118
AnChoice - systém pro cestovní agentury a kanceláře | Systém již od 99Kč - nově ONLINE CK Emma a další CK v databázi

Systém již od 99Kč - nově ONLINE CK Emma a další CK v databázi

Systém již od 99Kč - nově ONLINE CK Emma a další CK v databázi

NOVÉ CK V DATABÁZI

ONLINE - CK Emma, s.r.o. - ONLINE
Již více než 20 let připravuje CK Emma pro své klienty bohatou nabídku pobytových a poznávacích zájezdů do oblíbených letních destinací. Nabízí i exotické zájezdy do Argentiny, Brazílie, Peru a na Mauritius.

CK Condor, s.r.o.
CK CONDOR byla založena v roce 1993 v Brně. V současné době patří k největším společnostem v ČR zajišťující komplexní služby v oblasti cestovního ruchu. Využijte jejich pestré nabídky eurovíkendů nebo zájezdů za sportem.

CK Ideal Tour, s.r.o.
CK Ideal Tour pořádá zahraniční autokarové i letecké zájezdy k moři a za poznáním, dále též pobyty v ČR a na Slovensku nebo relaxační pobyty v lázeňských střediscích. Tyto zájezdy CK pořádá od roku 1990 jako člen profesních asociací.

CK Indalo Space, s.r.o. - již brzy ONLINE!
Cestovní kancelář Indalo Space je na českém trhu už přes 18 let a za tu dobu si našla pevné místo mezi prodejci exotiky i privilegovanou pozici v řadě destinací. Nenabízí sice nejširší výběr exotiky, ale specializuje se na místa, která důvěrně zná, kde má osvědčené a prověřené kontakty, aby maximálně eliminovali předem všechny eventuální problémy.

I nadále pracujeme na přidávání dalších cestovních kanceláří do databáze, aby nabídka pro Vás byla co nejširší.

Systém AnChoice je komplexním řešením. Naším cílem je nabídnout Vám kompletní služby od možnosti vytvoření moderní webové prezentace, přes ONLINE prodeje až po celou řadu doplňkových služeb. Nepřijdete o žádnou z Vašich dosavadních výhod u tour operátorů (např. vyšší provize, obratové slevy apod.). I nadále se zachová stávající smluvní vztah.

Pokud chcete vyzkoušet, jak AnChoice funguje nebo jaká by mohla být Vaše nová webová prezentace, dejte nám vědět. Rádi pro Vás připravíme nabídku na míru.
Nemůžete se rozhodnout? Rádi Vám systém představíme ONLINE nebo přímo u Vás v kanceláři. Prezentace systému je zdarma. Neváhejte a kontaktujte nás!
Vstupte s námi do 21. století za méně než 100 Kč měsíčně!
Vyberte si z naší nabídky. Samozřejmostí je individuální přístup s možností úprav dle požadavků klienta.

07. Září 2011
nové CK

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_t04egfmjg0ktauq5p73mgieu12, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0