Funkce

Přehled nejdůležitějších funkcí systému

Zájezdy od pojištěných CK na vašem webu

Všechny zájezdy na jednom místě, v jednotné struktuře s rychlým vyhledáváním

Zájezdy od více než stovky cestovních kanceláří přímo na vašem webu s možností vyhledávání dle nejrůznějších kritérií.

Rychlé vyhledávání

Velmi rychlé vyhledání zájezdů dle nejrůznějších kritérií

Moderní databáze, výkonné stroje a sofistikovaná architektura umožňuje rychlé vyhledání zájezdu dle požadovaných kritérií.

Kalkulace za rodinu/skupinu

Okamžité zobrazení celkové ceny za všechny cestující.

Největší přednost systému AnChoice je okamžité zobrazování celkové ceny. Zapomeňte na složité výpočty cen, zadejte počet a věky cestujících a ihned vidíte celkovou cenu zájezdu.

Moderní grafika

Moderní a atraktivní grafika pro Váš web je základem úspěchu

Moderní a atraktivní grafika je základem úspěchu. Nabízíme možnost bezplatné grafiky či možnost vlastního definování požadovaného vzhledu webu pomocí unikátního nástroje AnChoice Puzzle . Vše je plně responsivní, tedy přizpůsobené pro mobilní zařízení.

Aktualizace dat

Neustále aktualizovaná data jsou jednou největší předností systému AnChoice

Kvalita a aktualizace dat je naším nejdůležitějším kritériem a předností. Každou noc aktualizujeme veškerou nabídku zájezdů, každou hodinu last minute a u více než 40 CK je k dispozici online napojení pro okamžité ověření aktuální ceny a dostupnosti zájezdu.

Sloučené a obohacené hotely

Nabídněte klientům stejný hotel od více touroperátorů s komplexními informacemi o přesné poloze hotelu včetně jeho recenzí od světové jedničky TripAdvisor

Pečlivou manuální prací jsme sloučili stejné hotely od různých cestovních kanceláří pod jednotný název. U každé hotelu jsou k dispozici jednotlivé termíny s cenami a také vždy originální popis dodaný pořádající cestovní kanceláří včetně fotografií.

U takto sloučených hotelů jsme také doplnili recenze dodané naším partnerem TripAdvisor a také přesné umístění v mapě.

Výběr zájezdů na stránku

Zvolte si, co chcete na webu zobrazovat a systém automaticky aktualizuje dle zadaných kritérií.

Pomocí funkce Bloky zájezdů je možné vybírat konkrétní hotely/zájezdy nebo jen zadat parametry výběru a systém automaticky zobrazuje a aktualizuje nabídky. K dispozici je i funkce Bloky filtrů, která zobrazuje výpis jednotlivých destinací s uvedením nejlepších cen.

Nabídkové letáky včetně kalkulace

Snadno vytvoříte nabídkové PDF letáky pro Vaše klienty v různých variantách.

Jen pár kliknutí a nabídka je hotova. Jednotlivý zájezd včetně popisu, fotografií a celkové kalkulace, více zájezdů na jednu stránku nebo i leták do výlohy. Vše je možné odeslat klientovi na e-mail přímo ze systému. Proklikem z daného zájezdu se klient dostane přímo na Váš web a dokončí objenávku.

Newsletter

Skvělý nástroj pro hromadnou korespondenci s možností zasílání zvolených nabídek zájezdů pro Vaše klienty.

Pomocí tohoto nástroje můžete jednoduše posílat hromadnou poštu vašim klientům. Můžete si tvořit i uživatelské skupiny. Snadno vyhledáte zájezdy a přidáte je do newsletteru. Klienti kliknutím na zájezd přímo přicházejí na váš web a objednávají zájezd.

Recenze hotelů TripAdvisor

Více než 1 miliarda objektivních recenzí od cestovatelů z celého světa

Využijte neuvěřitelně bohaté databáze více než 1 miliardy objektivních recenzí cestovatelů z celého světa. Náš partner TripAdvisor, světová jednička v oblasti recenzí vám i vašim klientům přináší možnost zjistit názory cestovatelů na vybraný hotel.

Počasí v destinaci

Informujte klienty o aktuálním počasí v destinaci.

Přímo na detailu zájezdu zobrazujeme aktuální počasí v destinaci.

Časy odletů

Informace o plánovaném odletu a návratu zpět

Zobrazujeme přehledné informace o plánovaném čase odletu, případném mezipřistání i plánovaném návratu zpět.

Německé a rakouské CK

Nabídněte svým klientům zájezdy od zahraničních CK

Ve spolupráci s CK optitravel Vám nabízíme vyhledávač zájezdů německých a rakouských touroperátorů. Moderní vyhledávač ve spojení s flexibilními a ochotnými operátory CK nabídne a zajistí Vašim klientům skvělou dovolenou od zahraničních CK. Více o vyhledávači zájezdů zahraničních CK zde.

Obchodní případy

Přehledné vedení obchodního případu od poptávky přes nabídku, rezervaci, smlouvu o zájezdu, plateb klienta, úhrad touroperátorovi či jinému dodavateli, fakturaci provizí

Všechny úkony týkající se jednoho obchodního případu jsou zaznamenány na jednom místě, což vám poskytuje kompletní přehled o jeho průběhu.

Obchodní případ můžete vytvořit z existující poptávky nebo vytvořit novou. Můžete přiřadit konkrétnímu pracovníkovi a sledovat jeho aktuální stav.

K obchodnímu případu můžete přiřadit existující rezervaci z našeho systému nebo přidat novou rezervaci. Vždy budete vědět, do kdy je rezervace platná.

Můžete přidávat faktury od cestovních kanceláří nebo jiných dodavatelů a jasně uvidíte přehled požadovaných plateb. Systém vás upozorní na nutnost zaplacení faktur a umožní vám jednoduše fakturovat provize.

Můžete vystavit fakturu klientovi nebo jeho zaměstnavateli a fakturovat provizi cestovní kanceláři, dokonce i za více klientů.

Snadno zadáváte a sledujete platby od klientů, ať už jsou v hotovosti nebo bezhotovostně. Systém vás bude upozorňovat na nutnost úhrady.

K dispozici budete mít přehled nabídek pro daný obchodní případ, možnost zadávání úkolů, poznámek a nahrávání dokumentů.

Všechno pohromadě na jednom místě, abyste šetřili čas a peníze.

Sociální sítě

Publikujte vybrané zájezdy přímo na Vašich sociálních sítích.

Systém je optimalizován pro správné zobrazování publikovaného obsahu na sociálních sítích.

SEO administrace

Možnost zadávání klíčových slov pro lepší pozice ve vyhledávačích

Dosáhněte předních pozic ve vyhledávačích. K dispozici je funkce SEO, kde je možné zadávat klíčová slova, popisky a titulky. S funkcí Sitemap nastavíte automatické načítání Vámi zvolených zájezdů do indexů vyhledávačů. Využít můžete i další sofistikované funkce, jako například Přesměrování, což využijí především uživatelé, kteří již na své doméně prezentovali jiné webové stránky. Sekce SEO je zcela otevřena k Vašemu využití a můžete ji tak ovládat Vy nebo osoby se znalostí SEO problematiky.

Vkládání zájezdů a export dat

Cestovní kanceláře mohou do systému vkládat vlastní zájezdy, publikovat je uživatelům AnChoice a také exportovat internetovým prodejcům a dalším subjektům

Pomocí přehledného nástroje vložíte své zájezdy přímo do databáze AnChoice.

AnChoice Online Booking

Cestovní kanceláře si mohou snadno v systému zadat dostupnou kapacitu a propojit se s ONLINE prodejem Invia a dalšími internetovými prodejci.

Nástroj pro vkládání vlastních zájezdů a jejich online prodej na Invia.cz a u dalších internetových prodejců.

Hosting a e-mailové schránky

V rámci všech balíčků je zahrnutý hosting webových stránek a také e-mailové schránky

V rámci všech balíčků je zahrnutý hosting webových stránek a také e-mailové schránky jejichž počet je odvislý od zvoleného balíčku. Jediné, co platíte kromě licence je poplatek správci Vaší domény za její roční správu ve výši 456 Kč + DPH.

Samozřejmostí je naše pomoc s přesměrování Vaší domény, možnost správy pošty pomocí webové rozhraní nebo libovolného poštovního klienta (např. Outlook nebo Thunderbird).

Přátelská podpora

Byli jsme jedni z Vás, rozumíme Vašim požadavkům

Nikdo učený z nebe nespadl. I když se snažíme o co nejvíce intuitivní práci v systému, někdy nemusí být vše jasné. K dispozici je Vám přátelská podpora uživatelů s osobním přístupem. Rovněž je v administraci systému komplexní i kontextová nápověda na každém kroku.