Funkce

Přehled nejdůležitějších funkcí systému

Zájezdy od stovek CK na jednom místě

Všechny zájezdy na jednom místě, v jednotné struktuře s rychlým vyhledáváním

Zájezdy stovek cestovních kanceláří na jednom místě  s možností vyhledávání dle nejrůznějších kritérií.

Rychlé vyhledávání

Velmi rychlé vyhledání zájezdů dle nejrůznějších kritérií

Moderní databáze, výkonné stroje a sofistikovaná architektura umožňuje rychlé vyhledání zájezdu dle požadovaných kritérií.

Kalkulace za rodinu/skupinu

Okamžité zobrazení celkové ceny za všechny cestující.

Největší přednost systému AnChoice je okamžité zobrazování celkové ceny. Zapomeňte na složité výpočty cen, zadejte počet a věky cestujících a ihned vidíte celkovou cenu zájezdu.

Moderní grafika

Moderní a atraktivní grafiky pro Váš web jsou základem úspěchu

Moderní a atraktivní grafika je základem úspěchu. Nabízíme možnost bezplatných grafik či možnost vlastního definování požadovaného vzhledu webu. Vše je plně responsivní, tedy přizpůsobené pro mobilní zařízení.

Aktualizace dat

Neustále aktualizovaná data jsou jednou největší předností systému AnChoice

Kvalita dat je naším nejdůležitějším kritériem a předností. Každou noc aktualizujeme veškerou nabídku zájezdů, každou hodinu last minute a u vybraných CK je k dispozici online napojení pro okamžité ověření aktuální ceny a dostupnosti zájezdu.

Sloučené a obohacené hotely

Nabídněte klientům stejný hotel od více touroperátorů s komplexními informacemi o přesné poloze hotelu včetně jeho recenzí od světové jedničky TripAdvisor

Pečlivou manuální prací jsme sloučili stejné hotely od různých cestovních kanceláří pod jednotný název. U každé hotelu jsou k dispozici jednotlivé termíny s cenami a také vždy originální popis dodaný pořádající cestovní kanceláří včetně fotografií.

U takto sloučených hotelů jsme také doplnili recenze dodané naším partnerem TripAdvisor a také přesné umístění v mapě.

Výběr zájezdů na stránku

Zvolte si, co chcete na webu zobrazovat a systém automaticky aktualizuje dle zadaných kritérií.

Pomocí funkce Bloky zájezdů je možné vybírat konkrétní hotely/zájezdy nebo jen zadat parametry výběru a systém automaticky zobrazuje a aktualizuje nabídky. K dispozici je i funkce Bloky filtrů, která zobrazuje výpis jednotlivých destinací s uvedením nejlepších cen.

Nabídkové letáky včetně kalkulace

Snadno vytvoříte nabídkové letáky pro Vaše klienty v různých variantách. Jednotlivý zájezd včetně celkové kalkulace, více zájezdů na jednu stránku nebo i leták do výlohy

Snadno vytvoříte nabídkové letáky pro Vaše klienty v různých variantách. Jednotlivý zájezd včetně celkové kalkulace, více zájezdů na jednu stránku nebo i leták do výlohy

Newsletter

Automaticky můžete nastavit zasílání konkrétních nabídek jednotlivým klientům dle jejich požadavků, nebo oslovit větší množství Vašich kontaktů

Skvělý nástroj pro hromadnou korespondenci s možností zasílání zvolených nabídek zájezdů pro Vaše klienty.

Recenze hotelů TripAdvisor

Více než 1 miliarda objektivních recenzí od cestovatelů z celého světa

Využijte neuvěřitelně bohaté databáze více než 1 miliardy objektivních recenzí cestovatelů z celého světa. Náš partner TripAdvisor, světová jednička v oblasti recenzí Vám i Vašim klientům přináší možnost zjistit názory cestovatelů na vybraný hotel.

Počasí v destinaci

Informujte klienty o aktuálním počasí v destinaci.

Informujte klienty o aktuálním počasí v destinaci.

Časy odletů

Informace o plánovaném odletu a návratu zpět

Informujte klienty o plánovaném odletu na dovolenou a o čase příletu zpět.

Německé a rakouské CK

Nabídněte svým klientům zájezdy od zahraničních CK

Ve spolupráci s CK Rudolf Reisen Vám nabízíme vyhledávač zájezdů německých, rakouských a švýcarských touroperátorů. Můžete ihned ověřit dostupnost zájezdů a k dispozici je i automatický překlad popisů zájezdu.

Obchodní případy

Přehledné vedení obchodního případu od poptávky přes nabídku, rezervaci, smlouvu o zájezdu, plateb klienta, úhrad touroperátorovi či jinému dodavateli, fakturaci provizí

Nyní jsou veškeré činnosti jednotlivého případu evidovány na jednom místě a máte tak komplexní přehled o průběhu případu.

Obchodní případ si můžete nazvat libovolně a přiřadit ho buďto k již existující poptávce ze systému (psaním aktivujete našeptávač) nebo založíte poptávku novou. Obchodní případ můžete přidělit konkrétnímu pracovníkovi a nastavovat status/fázi, ve které se případ nachází.

Ze sekce poptávky je možné přímo vyhledávat zájezdy (pozor, v rámci urychlení vyhledávání nejsou aplikována všechna zadaná kritéria. Výsledky je však následně možné upřesňovat).

K obchodnímu případu můžete přiřadit existující rezervaci provedenou v systému nebo přidat rezervaci vytvořenou telefonicky či jiným způsobem. V přehledu vidíte do kdy je rezervace platná.

Přidávat můžete faktury od CK nebo jiného dodavatele s vyčíslením provize, možnosti jejího fakturování a rozdělením plateb za služby s uvedením dat splatnosti. Systém Vás automaticky upozorní na nutnost úhrady faktur a také možnosti fakturování provize.

Klientovi nebo jeho zaměstnavateli můžete vystavit fakturu a taktéž fakturovat provizi cestovní kanceláři a to i za více klientů.

Přehledně zadáváte a sledujete platby klienta a to jak hotovostní, tak i bezhotovostní. Systém opět upozorňuje na nutnost úhrady.

U každého obchodního případu je k dispozici přehled zaslaných nabídek pro daný obchodní případ, možnost zadávání úkolů, poznámek, a nahrávání dokumentů.

Sociální sítě

Publikujte vybrané zájezdy přímo na Vašich sociálních sítích. 

Publikujte vybrané zájezdy přímo na Vašich sociálních sítích.

SEO administrace

Možnost zadávání klíčových slov pro lepší pozice ve vyhledávačích

Dosáhněte předních pozic ve vyhledávačích. K dispozici je funkce SEO, kde je možné zadávat klíčová slova, popisky a titulky. S funkcí Sitemap nastavíte automatické načítání Vámi zvolených zájezdů do indexů vyhledávačů. Využít můžete i další sofistikované funkce, jako například Přesměrování, což využijí především uživatelé, kteří již na své doméně prezentovali jiné webové stránky. Sekce SEO je zcela otevřena k Vašemu využití a můžete ji tak ovládat Vy nebo osoby se znalostí SEO problematiky.

Vkládání zájezdů a export dat

Cestovní kanceláře mohou do systému vkládat vlastní zájezdy, publikovat je uživatelům AnChoice a také exportovat internetovým prodejcům a dalším subjektům

Cestovní kanceláře mohou do systému vkládat vlastní zájezdy, publikovat je uživatelům AnChoice a také exportovat internetovým prodejcům a dalším subjektům

AnChoice Online Booking

Cestovní kanceláře si mohou snadno v systému zadat dostupnou kapacitu a propojit se s ONLINE prodejem Invia a dalšími internetovými prodejci.

Nástroj pro vkládání vlastních zájezdů a jejich online prodej na Invia.cz a u dalších internetových prodejců.

Hosting a e-mailové schránky

V rámci všech balíčků je zahrnutý hosting webových stránek a také e-mailové schránky

V rámci všech balíčků je zahrnutý hosting webových stránek a také e-mailové schránky jejichž počet je odvislý od zvoleného balíčku. Jediné, co platíte kromě licence je poplatek správci Vaší domény za její roční správu ve výši 400 Kč + DPH.

Samozřejmostí je naše pomoc s přesměrování Vaší domény, možnost správy pošty pomocí webové rozhraní nebo libovolného poštovního klienta (např. Outlook nebo Thunderbird).

Přátelská podpora

Jsme jedni z Vás, rozumíme Vašim požadavkům

Nikdo učený z nebe nespadl. I když se snažíme o co nejvíce intuitivní práci v systému, někdy nemusí být vše jasné. K dispozici je Vám přátelská podpora uživatelů s osobním přístupem.