Nastavení e-mailových schránek

Pokud v systému AnChoice využíváte službu Hosting e-mailových schránek, zde jsou informace k jejímu používání:

 

Webmail

Příchozí zprávy můžete sledovat pomocí webmailového rozhraní. Jedná se o webovou aplikaci, ke které máte přístup z libovolného zařízení připojeného k internetu bez nutnosti instalace dalšího software. Webmail je k dispozici na následující adrese:   mail.anchoice.cz

Jako přihlašovací jméno zde slouží celý název Vaší e-mailové schránky (např. tedy info@vase-agentura.cz) a heslo odpovídající této schránce.

 

Nastavení filtrů

Příchozí pošta může být automaticky zpracována pomocí Vámi nastavených pravidel. Tato pravidla můžete nastavit po kliknutí na Osobní nastavení v pravém horním rohu a následně na záložce Filtry. Nový filtr přidáte kliknutím na ikonu prázdného papíru zcela vlevo.

Změna hesla

Heslo ke své e-mailové schránce můžete měnit pouze v prostředí webmailu. Zadání nového hesla je možné po kliknutí na Osobní nastavení v pravém horním rohu a následně na záložce Heslo.

 

 

Poštovní klient

Poštu můžete stahovat pomocí libovolného poštovního klienta (např. Outlook nebo Thunderbird), a to pomocí protokolů IMAP nebo POP3.

Adresa serverů:

Server příchozí pošty:   mail.anchoice.cz
Nastavení portů:   IMAP 993 (šifrované spojení SSL), POP3995 (šifrované spojení SSL)

Server odchozí pošty:    mail.anchoice.cz
Nastavení portů:   SMTP 465 (šifrované spojení SSL)

Ověření serveru odchozí pošty: Server odchozí pošty vyžaduje ověření. Při nastavování nové schránky použijte pro odchozí poštu stejné nastavení jako pro server příchozí pošty.

Přihlašovací jméno je vždy plný název Vaší e-mailové schránky a heslo odpovídající této schránce.

Zapomenuté heslo

V případě zapomenutého heslo kontaktujte naši technickou podporu. Bohužel Vám nedokážeme sdělit Vaše původní heslo, můžeme Vám však nastavit nové.

 

SPF

 Pokud máte mailové služby na doméně vedené u třetí strany, nastavte IP našeho serveru 81.0.208.204 do SPF záznamu na doméně.