Obchodní případy

Všechny úkony týkající se jednoho obchodního případu jsou zaznamenány na jednom místě, což vám poskytuje kompletní přehled o jeho průběhu.

Obchodní případ můžete vytvořit z existující poptávky nebo vytvořit novou. Můžete přiřadit konkrétnímu pracovníkovi a sledovat jeho aktuální stav.

K obchodnímu případu můžete přiřadit existující rezervaci z našeho systému nebo přidat novou rezervaci. Vždy budete vědět, do kdy je rezervace platná.

Můžete přidávat faktury od cestovních kanceláří nebo jiných dodavatelů a jasně uvidíte přehled požadovaných plateb. Systém vás upozorní na nutnost zaplacení faktur a umožní vám jednoduše fakturovat provize.

Můžete vystavit fakturu klientovi nebo jeho zaměstnavateli a fakturovat provizi cestovní kanceláři, dokonce i za více klientů.

Snadno zadáváte a sledujete platby od klientů, ať už jsou v hotovosti nebo bezhotovostně. Systém vás bude upozorňovat na nutnost úhrady.

K dispozici budete mít přehled nabídek pro daný obchodní případ, možnost zadávání úkolů, poznámek a nahrávání dokumentů.

Všechno pohromadě na jednom místě, abyste šetřili čas a peníze.