Informace

Věděli jste, že…

…online rezervace v reálném čase může fungovat až po zadání Vašich přístupových údajů v administraci stránek?
Postup je jednoduchý. Po přihlášení do systému vstoupíte do administrace (levý dolní roh), zvolíte Výběr CK a u cestovních kanceláří umožňujících ONLINE propojení kliknete na ikonku klíče a zadáte Vaše údaje. Tyto údaje zadáte pouze jednou, při dalších přihlášeních už budete rezervovat ONLINE v reálném čase.

…při vyhledávání zájezdu nemusíte zaznačit ani jednu cestovní kancelář nebo typ zájezdu?
Stačí pouze vybrat zemi a systém vyhledá všechny nabídky od všech cestovních kanceláří v systému.

…že máte možnost vybírat zájezdy pouze od cestovních kanceláří, které nabízejí online propojení?
Jednoduše v rychlém vyhledávání kliknete v políčku určenému výběru CK na Vybrat pouze online vybrané zájezdy budou pouze od těch CK, u kterých můžete rezervovat online.

…že v Rozšířeném vyhledávání můžete upřesnit kritéria vyhledávání?
V sekci rozšířené vyhledávání můžete zpřesnit vyhledávací kritéria. Hledání podle jména hotelu, podle počtu hvězdiček, stravy nebo odletového/odjezdového místa zkrátí dobu vybírání vhodného zájezdu. Pozor – systém vyhledá pouze ty zájezdy, které splňují všechna zadaná kritéria. Pokud nenajde ani jeden zájezd, je potřeba některý z požadavků změnit.

…že si můžete libovolně měnit, jestli se zájezdy budou řadit podle data nebo podle ceny?
Po přihlášení v horní administraci (zeměkoule v pravém horním rohu) v sekci Hlavní stránka můžete libovolně měnit řazení podle toho, jak Vám to zrovna vyhovuje.

…že systém umí vyhledat pouze volné termíny?
V základním nastavení ukazuje systém všechny zájezdy, i ty již nedostupné. Pokud chcete vyhledávat pouze mezi dostupnými zájezdy, je nutné to nastavit v horní administraci. V možnostech vyberete Hlavní stránka a následně zaškrtnete políčko Skrýt vyprodané nabídky.

…že změnu loga a obrázku v záhlaví si můžete řídit podle svého?
Logo lze změnit kdykoliv v administraci, sekce O Firmě, kam stačí pouze nahrát Vaše nové logo. Velikost loga je vždy napsaná pod rámečkem na jeho umístění tak, aby nebylo logo zbytečně malé nebo velké. Obrázek v záhlaví můžete libovolně měnit přímo kliknutím na ikonku, která se Vám objeví, když myší vjedete na banner.

…že můžete porovnávat vybrané zájezdy?
Když Vám systém vybere zájezdy podle Vašich požadavků, můžete si zaznačit vybrané hotely v políčku umístěném na konci řádku. Na horní liště nad seznamem zájezdů pak kliknete na Vybrané a Porovnat. Vámi zaznačené hotely se zobrazí vedle sebe a na horní liště si mezi nimi můžete libovolně překlikávat.