Jak přejít na verzi 6?

Chcete využívat nejmodernější nástroj pro prezentaci a prodej zájezdů na internetu?

Zvolte AnChoice 6 a posuňte svou internetovou cestovní agenturu nebo kancelář o skok dopředu.

Postup je snadný a rychlý:

 

  1. Zvolte si balíček služeb – vyberte si odpovídající balíček pro vaši firmu z našeho ceníku. Balíčky jsou vytvořeny tak, aby vyhovovali potřebám běžných agentur a kanceláří a nebylo nutné nic připlácet. Pokud nepatříte mezi běžné a porostete, jednoduše kdykoliv zvýšíte balíček služeb nebo si dokoupíte vyšší limity přístupů na web či počet odeslaných newsletterů. Je to fair.
  2. Zvolte si grafiku webu –  poskládejte si design webu dle svých představ z nabídky Puzzle. K dispozici je případně i bezplatná grafická šablona, nebo si můžete dodat vlastní individuální grafiku.
    Objednávka
  3. Po podpisu licenční smlouvy bude aktivován nový uživatelský účet se základní grafikou a zaslány přihlašovací údaje. Můžete tak prakticky ihned začít plnit nový web obsahem a nastavovat nabídku dle svých představ a požadavků. V administraci systému je připravena nápověda typu krok-za-krokem a v detailu každé funkce je opět detailní popis funkce a informace k nastavení. Nemějte obavy, systém je vyvíjen s důrazem na snadné a intuitivní ovládání. Zvládne to každý, i úplný počítačový laik. Zvolená finální grafika bývá nastavena zpravidla do 1 týdne od podpisu smlouvy.
  4. Jakmile budete se vzhledem a obsahem nového webu spokojeni, je možné provést přesměrování vaší domény a vesele se pustit do nové éry internetového prodeje.

 

Postup platí i pro stávající uživatele verze AnChoice 5, kterým přeneseme z původní verze uživatelská data (databáze ze sekcí Klienti a Firmy, Obchodní případy, Newsletter) po přesměrování domény.